GROWLIGHT Farmer

Univerzální řídicí jednotka

Inteligentní řídicí jednotka pro automatizaci hydroponických systémů,
která má naprostou kontrolu nad všemi důležitými pěstebními procesy.

BEZ JEDINÉHO TLAČÍTKA

Ovládejte svou zahradu, farmu nebo skleník pomocí displeje ve vaší kapse. Android mobilní aplikace Growlight Garden komunikuje s řídicí jednotkou pomocí Bluetooth LE. Rychle a bez narušení zabezpečení vaší chytré domácnosti.

Jednotka GROWLIGHT Farmer v reálném čase kontroluje a upravuje hodnoty vody i ovzduší.

neustálá kontrola

Hydroponický systém je živý organismus a jeho hodnoty se musí neustále sledovat. V případě, že se dostanou mimo náš požadovaný rozsah, je třeba zasáhnout. Tento proces je vždy jiný, v závislosti na rostlinné hmotě se mění s tím, jak rostliny rostou a spotřebovávají různé množství živin. Při velkých zásazích, jako je dopouštění, probíhá úprava celé hodiny, jindy zase nezasahuje několik dní. Nepřetržitá kontrola a řízení systémupozitivní vliv na výslednou produkci.

ŠIROKÁ ŠKÁLA FUNKCÍ

Udržitelná produkce potravin ve městech je výzvou našeho století. Efektivní pěstování rostlin se neobejde bez náhrady lidské práce za automatizaci všude, kde je to jen možné. 

ÚPRAVA ŽIVNÉHO ROZTOKU

Kvalitní živný roztok je alfou a omegou hydroponie. Farmer nabízí velkou škálu kontroly všech důležitých hodnot roztoku. Výsledkem je ideální skladba živin i pro ty nejnáročnější rostliny.

VODOHOSPODÁŘSTVÍ

Svou schopností měření hladiny, včetně ovládání napouštění a vypouštění má Farmer kontrolu nad množstvím vody v systému. Cirkulační hydroponické systémy šetří vodní zdroje.

OVLÁDÁNÍ A ZABEZPEČENÍ

Kontrolované prostředí přináší bezpečí vám i vašim rostlinám. Autonomní nástroje autodiagnostiky umožní rychlé řešení nastalých situací, například při poškození napouštěcího potrubí.

Inteligentní HYDROPONIE

|

řízení KLIMA | úprava živného roztoku | ovládání mobilní aplikací

Inteligentní HYDROPONIE
řízení KLIMA
úprava živného roztoku
ovládání mobilní aplikací

Široké využití GROWLIGHT Farmer

Vyvíjíte vlastní zařízení na efektivní pěstování rostlin? Outsourcing otestovaného řízení vám odkrojí pořádný kus z koláče starostí s novým produktem a umožní vám soustředit se na řešení dalších výzev. Pojďme společně vybudovat konkurenceschopný evropský trh s hydroponií.

Výrobci interiérových zahrad
Profesionální producenti potravin a bylinek
Hobby pěstitelé a kutilové